Пасажирка столичного автобуса бризнула газом в обличчя контролерів, бо не мала квитка

контролери

Пасажирка застосувала газовий балончик в автобусі у відповідь на прохання контролерів пред’явити проїзний документ.

Пасажирка столичного автобуса на вимогу контролерів пред’явити проїзний документ відповіла застосуванням газового балончика. Про це повідомляє прес-служба Київпастрансу.

Інцидент стався 6 липня о 10:18 на автобусному маршруті №99 в районі зупинки “Маршала Рокосовського” в напрямку Мінського масиву.

“2 жінки – контролери, виконуючи службові обов’язки, підійшли з перевіркою на наявність проїзних документів у пасажирів, у відповідь одна пасажирка, запевнивши, що у неї в сумці є проїзний документ, почала “пошук” проїзного документа, замість якого дістала з сумки газовий балон, бризнула в обличчя контролерів, а потім в повітря і по інших пасажирах”, – йдеться в повідомленні.

Як уточнюють у прес-службі, в цей час в салоні знаходилося досить багато людей, в тому числі і діти.

“У салоні став відчутний їдкий запах, люди почали кашляти від задухи. Водій оперативно зреагував на подію, зупинив автобус і відкрив двері. Небайдужі люди затримали пасажирку, викликали швидку допомогу, патрульну поліцію”, – йдеться в повідомленні.

Лікарі надали постраждалим контролерам першу медичну допомогу на місці, після чого забрали в лікарню для більш детального огляду.

За результатами інциденту подано заяву в Оболонський районний відділ міліції. Поведінка жінки була неадекватною, при цьому її життю та здоров’ю нічого не загрожувало, в момент перевірки конфлікт між контролерами і пасажиркою був відсутній. В даний момент контролери перебувають на лікарняному, їх життю і здоров’ю нічого не загрожує.

Нагадаємо, минулої осені в Києві неповнолітній хлопець убив контролера, щоб не платити за проїзд.

Джерело: ПРАВДА УКРАЇНИ

залишити відгук: