Суд у Харкові відправив ексмера Слов’янська Штепу під домашній арешт

Орджонікідзевський райсуд Харкова 20 січня обрав запобіжний захід ексмеру Слов’янська Нелі Штепі. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

 «Клопотання прокурора про обрання Штепі Нелі Ігорівні запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту задовольнити частково», – заявила суддя Олена Глебко.

 Обмежувальні заходи триватимуть принаймні до 19 березня. Штепа має перебувати вдома з 22:00 до 5:00.

Суд призначив початок слухань справи по суті на 28 січня. Це вже вп’яте цю справу розглядатимуть спочатку

Ексмера Слов’янська Донецької області Нелю Штепу затримали в липні 2014 року. 8 жовтня 2014-го їй оголосили остаточну підозру в скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 3 статті 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, які спричинили загибель людей) і частиною 1 статті 258-3 (створення терористичної групи чи організації) Кримінального кодексу України. У прокуратурі зазначали, що їй загрожує довічне ув’язнення. Штепа звинувачення прокуратури відкидає.

У 2017 році її випустили зі слідчого ізолятора під домашній арешт.

24 жовтня 2019 року Європейський суд з прав людини вирішив, що Україна має виплатити колишньому меру Слов’янська Донецької області Нелі Штепі 3 600 євро компенсації. ЄСПЛ визнав обґрунтованою скаргу Штепи про відсутність підстав для її арешту та занадто довге розслідування її справи.

 

залишити відгук: